Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 8 Aug
kl 18:00 - 21:00
Petter Bakke - 3 timer
Spillermøte J2006 og KSr
Man. 8 Aug
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndballen
Tor. 11 Aug
kl 18:00 - 22:00
Linda Leone - 4 timer
Trenermøte EIF Turn
Ons. 17 Aug
kl 18:30 - 21:30
Kenneth Johnsen - 3 timer
Spillermøte Håndball
Lør. 20 Aug
kl 18:00 - 12:00
Malin Sypriansen
50 årslag
Tor. 25 Aug
kl 19:00 - 21:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Fre. 2 Sep
kl 15:30 - 05:00
2x50 års lag
Lena Hagelin
Fre. 2 Sep
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Fre. 2 Sep
kl 18:00 - 22:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby cup
Lør. 3 Sep
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby cup
Lør. 3 Sep
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby cup
Lør. 3 Sep
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby Cup
Lør. 3 Sep
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Lør. 3 Sep
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby cup
Lør. 3 Sep
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby Cup
Søn. 4 Sep
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby Cup
Søn. 4 Sep
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby cup
Søn. 4 Sep
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Søn. 4 Sep
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby Cup
Søn. 4 Sep
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby Cup
Søn. 4 Sep
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Flateby Cup
Lør. 10 Sep
kl 08:00 - 22:00
Trenerkurs fotball
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Lør. 10 Sep
kl 08:00 - 22:00
Trenerkurs fotballen
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Lør. 10 Sep
kl 13:30 - 14:00
Skatefest
Thomas Mørup Hansen
Man. 12 Sep
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndball
Fre. 16 Sep
kl 00:00 - 23:59
Konfirmasjon
Vebjørn Eide
Man. 10 Okt
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndballl
Lør. 22 Okt
kl 18:00 - 10:00
Mari Jacobsen
Bryllupsfest
Fre. 28 Okt
kl 18:00 - 15:00
Lena
Man. 14 Nov
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndball
Man. 12 Des
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndball
Man. 9 Jan 2023
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndball
Man. 13 Feb 2023
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndball
Man. 13 Mar 2023
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndball
Fre. 5 Mai 2023
kl 18:00 - 20:00
Eva Freitag
StrEIFinn booking   Konfirmasjon
Fre. 19 Mai 2023
kl 17:30 - 20:00
Mari Hylen
Konfirmasjon
Fre. 10 Mai 2024
kl 19:00 - 21:00
Konfirmasjon
Anne Lene Strømsrud
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 29 Jun
kl 17:30 - 20:00
Barnebursdag
Mari J. Arnesen   Les mer  
Ons. 22 Jun
kl 18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer
  Les mer  
Ons. 22 Jun
kl 18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer
  Les mer  
Tir. 21 Jun
kl 19:00 - 21:00
Erik Enersen - 2 timer
  Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 14:00 - 14:30
asdd
Stort møterom (Flatebyhallen)  
ads   Les mer  
Lør. 18 Jun
kl 13:00 - 17:00
Kenneth Johnsen - 4 timer
Avslutning Håndball J08   Les mer  
Ons. 15 Jun
kl 18:00 - 18:30
Taekwondo
Trening   Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 19:00 - 21:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Gruppemøte fotball   Les mer  
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 20:00
Taekwondo
Trening   Les mer  
Man. 13 Jun
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Styremøte håndballen   Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 13:00 - 17:00
Elisabeth Justad - 4 timer
  Les mer  
Lør. 11 Jun
kl 13:00 - 17:00
Elisabeth Justad - 4 timer
  Les mer  
Fre. 10 Jun
kl 16:30 - 00:00
Sommerfest
Hauglia skole   Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 21:00
Kenneth Johnsen - 2 timer
Trenermøte 08/09   Les mer  
Tor. 9 Jun
kl 18:30 - 20:30
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
  Les mer  
Ons. 8 Jun
kl 16:00 - 21:00
Taekwondo
trening   Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 19:30 - 21:30
Trygve øisjøfoss - 2 timer
  Les mer  
Tir. 7 Jun
kl 16:00 - 21:00
Taekwondo
trening   Les mer  
Man. 6 Jun
kl 17:30 - 21:30
EIF - 4 timer
Styremøte   Les mer  
Lør. 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
Lillian Nilsson
60 års lag   Les mer  
Tor. 2 Jun
kl 18:30 - 21:30
Kenneth Johnsen - 3 timer
Møte J2008   Les mer  
Ons. 1 Jun
kl 17:30 - 21:00
Barnebursdag
Jill Holter   Les mer  
Tir. 31 Mai
kl 17:00 - 21:00
Turn
Møte   Les mer  
Man. 30 Mai
kl 18:00 - 19:00
Jo-Atle Larsen - 1 time
Spillemøte J15   Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 12:30 - 16:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 12:30 - 16:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 08:30 - 12:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs Fotball   Les mer  
Søn. 29 Mai
kl 08:30 - 12:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 28 Mai
kl 12:30 - 16:30
Elisabeth Justad - 4 timer
  Les mer  
Lør. 28 Mai
kl 12:00 - 16:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs fotball   Les mer  
Lør. 28 Mai
kl 08:30 - 12:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 28 Mai
kl 08:00 - 21:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Eva B Freitag   Les mer  
Lør. 28 Mai
kl 08:00 - 12:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Trenerkurs   Les mer  
Fre. 27 Mai
kl 18:00 - 00:00
konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Eva B.Freitag   Les mer  
Ons. 25 Mai
kl 18:00 - 20:00
Stian Sørlie
Konfirmasjon   Les mer  
Man. 23 Mai
kl 18:00 - 21:00
Sameie møte
Møte med Bergskaug sameie ved Elise Svendsrud   Les mer  
Man. 23 Mai
kl 18:00 - 19:00
Jo-Atle Larsen - 1 time
Foreldremøte J15   Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 18:00 - 20:00
Enebakk Rypa
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 18:00 - 22:00
EIF - 4 timer
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 16:00 - 20:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Klubbdommerkurs Fotball   Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 16:00 - 20:00
Elisabeth Justad - 4 timer
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 17:30 - 19:30
Kenneth Johnsen - 2 timer
EIFH J2008   Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 19:00 - 23:30
Camilla Juvet Hagen
Utdrikkningslag   Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 17:00 - 21:00
Tveraaen - 4 timer
Rommet benyttes til 17. mai forberedelser. Ta…   Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 13:00 - 17:00
Tveraaen - 4 timer
Rommet benyttes til 17. mai forberedelser. Ta…   Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 17:00 - 21:00
M - 4 timer
Rommet benyttes til 17. mai forberedelser. Ta…   Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 13:00 - 17:00
Tveraaen - 4 timer
Rommet benyttes til 17. mai forberedelser. Ta…   Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 19:00 - 21:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Gruppemøte fotball   Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 18:30 - 19:30
Jeanette Hofseth - 1 time
Foreldremøte G/J 2014   Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:00 - 22:00
Håndball styremøte
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:00 - 20:00
Tobias Haugen - 1 time
møte G16 fotball   Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Styremøte håndballen   Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 16:00 - 22:00
Kajsa Ekbør
Konfirmasjon   Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:00 - 20:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Fotballmøte   Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 20:00
M - 2 timer
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
Julianne Johnsen
StrEIFinn booking  
Dåp   Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 18:30 - 20:30
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 18:00 - 19:00
Mona Tveraaen - 1 time
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 15:00 - 17:00
Marianne Karlstad Østnes
Barnebursdag   Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 18:30 - 19:30
Ingrid - 1 time
Infomøte cup J11   Les mer  
Lør. 9 Apr
kl 18:00 - 20:00
Andreas og Veronica
Dåp   Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 19:00 - 22:00
Ståle Lefdal Simonsen - 3 timer
Gruppemøte Fotball   Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 17:30 - 19:30
M - 2 timer
  Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 18:00 - 20:00
Flateby vannverk
Årsmøte   Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 17:30 - 19:30
Kenneth Johnsen - 2 timer
Håndball J13   Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 17:30 - 19:30
M - 2 timer
  Les mer  
Tir. 29 Mar
kl 17:30 - 18:30
Camilla Bøyum Nyberget - 1 time
Foreldremøte håndball - barn 2015   Les mer  
Man. 28 Mar
kl 19:00 - 20:00
Ståle Lefdal Simonsen - 1 time
Trener/lagledermøte   Les mer  
Man. 28 Mar
kl 17:30 - 18:30
Ståle Lefdal Simonsen - 1 time
Lagsmøte 2008/2009   Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 17:30 - 19:30
M - 2 timer
  Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 17:30 - 19:30
M - 2 timer
  Les mer  
Tir. 22 Mar
kl 18:00 - 19:00
Hege Lefdal Simonsen - 1 time
Lagsmøte 2010   Les mer  
Tir. 22 Mar
kl 17:00 - 18:00
Ståle Lefdal Simonsen - 1 time
Møte vedr 2009-laget   Les mer  
Fre. 18 Mar
kl 16:30 - 00:00
Thomas Indika Johnsen
sammenkomst   Les mer  
Tor. 17 Mar
kl 18:30 - 19:30
Stian Eide - 1 time
  Les mer  
Tor. 17 Mar
kl 17:30 - 19:30
M - 2 timer
  Les mer  
Man. 14 Mar
kl 19:30 - 20:30
Tobias Haugen - 1 time
G16 Fotball   Les mer  
Man. 14 Mar
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
  Les mer  
Tor. 10 Mar
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Lagledermøte håndballen   Les mer  
Tor. 10 Mar
kl 18:30 - 20:30
Petter Bakke - 2 timer
Lagledermøte håndballgruppa   Les mer  
Fre. 4 Mar
kl 08:00 - 22:00
Silje Stener - 14 timer
  Les mer  
Tor. 3 Mar
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Trenermøte håndballen   Les mer  
Tor. 3 Mar
kl 18:30 - 19:30
Stian Eide - 1 time
  Les mer  
Tir. 1 Mar
kl 17:00 - 19:00
Jens Langkaas - 2 timer
Fotball G2010   Les mer  
Tir. 15 Feb
kl 20:00 - 22:00
Eirik sørli - 2 timer
Foreldremøte g16   Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 18:00 - 22:00
Ståle Lefdal Simonsen - 4 timer
Årlig fotballmøte   Les mer