Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 10. des
09:00 - 13:00
Ole Johan Rustad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Barnedommerkurs (håndball) - arrangert av Region…
Lør. 10. des
13:00 - 16:00
Ole Johan Rustad - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Barnedommerkurs (håndball) - arrangert av Region…
Søn. 11. des
11:30 - 15:00
Barnebursdag, Henrik Helle Augestad
StrEIFinn booking  
Man. 12. des
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball
Tir. 13. des
18:30 - 20:30
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Avslutning fotball 2010
Fre. 16. des
17:00 - 20:00
Kenneth Johnsen - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte J2008
Fre. 16. des
17:00 - 20:00
Kenneth Johnsen - 3 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte J2008
Søn. 18. des
08:30 - 12:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Søn. 18. des
08:30 - 12:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Søn. 18. des
12:30 - 16:30
Eirik Sørli - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Street fotball
Søn. 18. des
12:30 - 16:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Søn. 18. des
16:30 - 20:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Søn. 18. des
16:30 - 20:30
Eirik Sørli /Street fotball - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Man. 9. jan 2023
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball
Tir. 10. jan 2023
18:00 - 22:00
Linda Leone - 4 timer
StrEIFinn booking  
Trenermøte EIF Turn
Man. 13. feb 2023
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball
Man. 13. mar 2023
19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball
Fre. 5. mai 2023 -
søn. 7. mai 2023
Eva Freitag
StrEIFinn booking  
Konfirmasjon
Fre. 12. mai 2023
15:00 - 18:00
Hilde Ygranes
StrEIFinn booking  
Konfirmasjon
Fre. 19. mai 2023 -
lør. 20. mai 2023
Mari Hylen
StrEIFinn booking  
Konfirmasjon
Lør. 26. aug 2023
16:00 - 18:30
Silje Stener
StrEIFinn booking  
Konfirmasjon
Fre. 1. sep 2023 -
lør. 2. sep 2023
Enebakk Rypa
StrEIFinn booking  
Fre. 10. mai 2024
19:00 - 21:00
Konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Anne Lene Strømsrud
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 6. des
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Kenneth Johnsen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte J2008   Les mer  
Tir. 6. des
18:00 - 21:30
kl 18:00 - 21:30
Takewondo
StrEIFinn booking  
Trening   Les mer  
Man. 5. des
18:30 - 23:30
kl 18:30 - 23:30
Hovedstyret - 5 timer
StrEIFinn booking  
  Les mer  
Søn. 4. des
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Søn. 4. des
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Søn. 4. des
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Søn. 4. des
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Søn. 4. des
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Søn. 4. des
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Turnavslutning   Les mer  
Tir. 29. nov
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Gruppestyre Fotball v/Arnt Barkenes - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Gruppemøte   Les mer  
Man. 28. nov
16:30 - 20:30
kl 16:30 - 20:30
Markus Bølgen Bronebakk - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 24. nov
18:30 - 22:30
kl 18:30 - 22:30
Erlend Fjeldheim - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
EIF arbeidsmøte   Les mer  
Tor. 24. nov
16:00 - 21:00
kl 16:00 - 21:00
Marius Fausken Arnesen - 5 timer
StrEIFinn booking  
Sosialt arrangement for G2014. Laget skal se en…   Les mer  
Ons. 23. nov
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Sameiet Fiolveien 46-52 - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Generalforsamling 2 timer   Les mer  
Man. 21. nov
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 19. nov -
søn. 20. nov
kl 11:00 - 12:00
30 års lag
StrEIFinn booking  
Rikke Eriksen   Les mer  
Fre. 18. nov -
lør. 19. nov
kl 17:29 - 00:59
Marianne Karstad Østnes
StrEIFinn booking  
julebord   Les mer  
Tor. 17. nov
16:30 - 20:30
kl 16:30 - 20:30
Ole Johan Rustad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Dommersamling Enebakk Håndball   Les mer  
Man. 14. nov
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball   Les mer  
Man. 14. nov
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Petter Bakke - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 13. nov
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Bjørn Thore Langnes (trener 2012) - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Ivrig og veldig dyktig trener. Skal låne til…   Les mer  
Søn. 13. nov
10:00 - 13:00
kl 10:00 - 13:00
Gruppestyre Fotball v/Arnt Barkenes - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 9. nov
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
StrEIFinn booking  
Styremøte turn   Les mer  
Tir. 8. nov
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Kenneth Johnsen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
J08 - Spillermøte   Les mer  
Man. 7. nov
18:30 - 22:45
kl 18:30 - 22:45
Erlend Fjeldheim - 5 timer
StrEIFinn booking  
  Les mer  
Tor. 3. nov
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Erik Enersen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 31. okt
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Petter Bakke - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 26. okt
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Gruppemøte Fotball   Les mer  
Ons. 26. okt
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
StrEIFinn booking  
Arbeidsmøte turngruppa. Benytter bare kjøkkenet…   Les mer  
Søn. 23. okt
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Elisabeth Justad - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 23. okt
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Elisabeth Justad - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 23. okt
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 23. okt
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 23. okt
09:00 - 13:00
kl 09:00 - 13:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Søn. 23. okt
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 22. okt -
søn. 23. okt
kl 18:00 - 10:00
Mari Jacobsen
StrEIFinn booking  
Bryllupsfest   Les mer  
Lør. 22. okt
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Elisabeth Justad - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 22. okt
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 22. okt
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 22. okt
08:30 - 12:30
kl 08:30 - 12:30
Elisabeth Justad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Lør. 22. okt
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Trenerkurs   Les mer  
Tir. 18. okt
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Linda Leone - 4 timer
StrEIFinn booking  
Trenermøte EIF Turn   Les mer  
Man. 17. okt
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Erik Enersen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 16. okt
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Tveraaen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 15. okt
12:30 - 15:00
kl 12:30 - 15:00
Camilla Sypriansen
StrEIFinn booking  
Barnebursdag   Les mer  
Tor. 13. okt
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Tobias Haugen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
G16 Fotball samling   Les mer  
Tor. 13. okt
12:30 - 16:30
kl 12:30 - 16:30
Tveraaen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 12. okt
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Eva Freitag - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 12. okt
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Trygve F. Øisjøfoss - 4 timer
StrEIFinn booking  
Styremøte turn   Les mer  
Ons. 12. okt
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Christian Munch - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 10. okt
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndballl   Les mer  
Lør. 8. okt -
søn. 9. okt
kl 08:00 - 20:00
Hans K.Vambeset
StrEIFinn booking  
60 års lag   Les mer  
Man. 3. okt
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Hovedstyret - 4 timer
StrEIFinn booking  
  Les mer  
Man. 3. okt
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Erlend Fjeldheim - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Fre. 30. sep
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 20. sep
00:00 - 23:59
kl 00:00 - 23:59
3-t bygg
StrEIFinn booking  
Kurs   Les mer  
Man. 19. sep
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Monica Gransbråten - 1 time
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte for Gutter 2014 EIF fotball.   Les mer  
Fre. 16. sep -
lør. 17. sep
kl 00:00 - 23:59
Konfirmasjon
StrEIFinn booking  
Vebjørn Eide   Les mer  
Tir. 13. sep
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Kåre Myklebust - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Man. 12. sep
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndball   Les mer  
Lør. 10. sep -
søn. 11. sep
kl 10:00 - 11:01
Skatefest
StrEIFinn booking  
Thomas Mørup Hansen   Les mer  
Lør. 10. sep -
søn. 11. sep
kl 08:00 - 22:00
Trenerkurs fotball
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 10. sep -
søn. 11. sep
kl 08:00 - 22:00
Trenerkurs fotballen
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 8. sep
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Rune Freitag - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte J2008   Les mer  
Ons. 7. sep
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Trygve F. Øisjøfoss - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte turn   Les mer  
Ons. 7. sep
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Enebakk teater
StrEIFinn booking  
Audition   Les mer  
Tir. 6. sep
17:00 - 22:00
kl 17:00 - 22:00
Taekwondo
StrEIFinn booking  
Trening   Les mer  
Søn. 4. sep
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Søn. 4. sep
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Søn. 4. sep
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Søn. 4. sep
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Søn. 4. sep
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Søn. 4. sep
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Lør. 3. sep
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Lør. 3. sep
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Lør. 3. sep
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby Cup   Les mer  
Lør. 3. sep
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 3. sep
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Lør. 3. sep
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Fre. 2. sep
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Erik Enersen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Flateby cup   Les mer  
Fre. 2. sep
16:00 - 20:00
kl 16:00 - 20:00
Erik Enersen - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Fre. 2. sep -
søn. 4. sep
kl 15:30 - 05:00
2x50 års lag
StrEIFinn booking  
Lena Hagelin   Les mer  
Tor. 1. sep
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Tobias Haugen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
G16 Fotball   Les mer  
Ons. 31. aug
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Gruppestyre Fotball v/Arnt Barkenes - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trener & Lagledermøte August 22   Les mer  
Ons. 31. aug
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Gjennomgang profixio
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 30. aug
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Gruppestyre Fotball v/Arnt Barkenes - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trener og Legledermøte August 2022   Les mer  
Søn. 28. aug
12:30 - 19:30
kl 12:30 - 19:30
Familieselskap
StrEIFinn booking  
Per Willy Pedersen   Les mer  
Lør. 27. aug
10:00 - 14:00
kl 10:00 - 14:00
Bjørn-Thore Langnes - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Bursdagsfest fotballtrener   Les mer  
Fre. 26. aug
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Gruppestyre Fotball v/Arnt Barkenes - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trener & Lagledermøte August 22   Les mer  
Tor. 25. aug
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 25. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Ole Johan Rustad - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Møte med alle barnedommerne (håndball).   Les mer  
Tor. 25. aug
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Tveraaen - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 24. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Christian Munch - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 23. aug
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Tommy Haraldsen - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 23. aug
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Camilla Bøyum Nyberget - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte B2015   Les mer  
Man. 22. aug
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Planleggingsmøte Flatebycup   Les mer  
Man. 22. aug
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Erik Enersen - 1 time
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Foreldremøte 2016 Håndball   Les mer  
Lør. 20. aug -
søn. 21. aug
kl 18:00 - 12:00
Malin Sypriansen
StrEIFinn booking  
50 årslag   Les mer  
Fre. 19. aug
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Steffen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 18. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 17. aug
18:30 - 21:30
kl 18:30 - 21:30
Kenneth Johnsen - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte Håndball   Les mer  
Ons. 17. aug
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Christian Munch - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tor. 11. aug
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Linda Leone - 4 timer
StrEIFinn booking  
Trenermøte EIF Turn   Les mer  
Ons. 10. aug
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Petter Bakke - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte KSr   Les mer  
Ons. 10. aug
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Petter Bakke - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Forberedelse Flatebycup   Les mer  
Man. 8. aug
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndballen   Les mer  
Man. 8. aug
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Spillermøte J2006 og KSr   Les mer  
Ons. 29. jun
17:30 - 20:00
kl 17:30 - 20:00
Barnebursdag
StrEIFinn booking  
Mari J. Arnesen   Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Erik Enersen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Tir. 21. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Erik Enersen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 18. jun
14:00 - 14:30
kl 14:00 - 14:30
asdd
Stort møterom (Flatebyhallen)  
ads   Les mer  
Lør. 18. jun
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Kenneth Johnsen - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Avslutning Håndball J08   Les mer  
Ons. 15. jun
18:00 - 18:30
kl 18:00 - 18:30
Taekwondo
StrEIFinn booking  
Trening   Les mer  
Tir. 14. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Ståle Lefdal Simonsen - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
Gruppemøte fotball   Les mer  
Tir. 14. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Taekwondo
StrEIFinn booking  
Trening   Les mer  
Man. 13. jun
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
Petter Bakke - 3 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Styremøte håndballen   Les mer  
Lør. 11. jun
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
13:00 - 17:00
kl 13:00 - 17:00
Elisabeth Justad - 4 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer  
Fre. 10. jun -
lør. 11. jun
kl 16:30 - 00:00
Sommerfest
StrEIFinn booking  
Hauglia skole   Les mer  
Tor. 9. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Kenneth Johnsen - 2 timer
Stort møterom (Flatebyhallen)  
Trenermøte 08/09   Les mer  
Tor. 9. jun
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Markus Bølgen Bronebakk - 2 timer
Lite møterom (Flatebyhallen)  
  Les mer